PARTNERZY

W 2010 Michał Rejent i Elisa Minetti połączyli siły w innowacyjnym, autorskim projekcie. Tak powstał pierwszy i kultowy polski love brand PLNY LALA®, która w 2021 obchodzić będzie rok okrągłego jubileuszu. Kobiety na całym świecie pokochały legendarną markę będącą kwintesencją wygody, naturalności, a przede wszystkim kobiecości. PLNY LALA® czerpiąca ze źródeł światowego urban culture zrewolucjonizowała podejście do mody codziennej, a Elisa Minetti stojąca na czele marki swoją narracją pokazała dlaczego w dobie przytłaczającego konsumpcjonizmu warto postawić na naturalne piękno i inteligentny dialog, którego efektem jest jasna wizja odpowiadająca na zmieniające się potrzeby odbiorców. 

www.plnylala.pl

Sklep Internetowy z najlepszymi markami.  Dobre produkty w ilościach limitowanych. Small & Discreet online store.

http://holahola.pl/

Jesteśmy właścicielem wiodących marek odzieżowych, takich jak PLNY LALA, PLNY Textylia, PLNY KIDS, Dziedzic Pruski i 1991.International. Nasz dynamiczny rozwój to zasługa zaangażowania i ambicji ludzi, którzy je tworzą. Dbamy, by nasze kolekcje spełniały oczekiwania najbardziej wymagających miłośników streetwearu, dlatego każda z nich to mix pasji, wyobraźni i najwyższej jakości. Cieszy nas współtworzenie obrazu mody ulicznej i wzbogacanie go wciąż nowymi kolorami.

https://www.heartonfire.pl

Marka założona w 1998 roku z inicjatywy rapera Jacka Granieckiego. Zaistniała z potrzeby wprowadzenia na rodzimy rynek odzieży z polskimi grafikami, która spełniałaby oczekiwania środowiska hip-hopowego. Z czasem, zrzeszając kolejnych fanów, marka przekształciła się w lidera polskiego streetwearu, stając się najbardziej rozpoznawalną i cenioną. Od ponad dwudziestu lat jest synonimem stylu, jakości i ekstrawagancji.

https://plny.pl

Marka założona w 2010 roku z myślą o ludziach niebanalnych. Jej sukces oparty jest na błyskotliwym reagowaniu na aktualne wydarzenia oraz czerpaniu z dobrze znanych powiedzeń, przysłów i cytatów. Pomysłodawcą grafik jest artysta Jan Kallwejt, którego znakiem rozpoznawczym jest oryginalne poczucie humoru i nietuzinkowy styl. Dzięki temu powstają wzory odważne, zaskakujące i zabawne.

https://dziedzicpruski.pl/