Słuchaj Syndromu Krugera

Syndrom Krugera to podcast o kulturze, sztuce, filmie, literaturze, biznesie. O tym jak deskorolka obaliła komunizm, streetwear stał się integralną częścią miejskiej kultury, i sile muzyki, którą usłyszycie w każdej dekadzie.

Każdy odcinek to sentymentalna podróż do konkretnego dziesięciolecia, nierzadko w towarzystwie specjalnego gościa. A w tę podróż zaprasza Was nikt inny jak Michał Rejent we własnej osobie.

Dlaczego Syndrom? Dlaczego Kruger? Jak to się wszystko zaczęło? Jakie były kulisy powstania marek takich jak: PLNY Textylia, PLNY LALA, Dziedzic Pruski? Co się stało z audycją Rejent Kędzierski? Już wkrótce poznacie odpowiedzi na dręczące Was pytania. Posłuchacie rozmów z ludźmi, którzy stoją za sukcesem tych marek i nie tylko.

Słuchajcie Syndromu Krugera za pośrednictwem Waszych ulubionych aplikacji podcastowych. Zaglądajcie również na Facebooka po regularną dawkę wiedzy o deskorolce, historii urban culture, zakulisowe wspomnienia Pana Krugera, bonusowe materiały archiwalne, inspiracje i zapowiedzi oraz podsumowania każdego odcinka.

produkcja i realizacja: Earborne Media

LUBISZ TO? UDOSTĘPNIJ!

Powrót